W instytucjach, gdzie gromadzone i przechowywane są dane wrażliwe, a także chronione są środki finansowe, profesjonalny system bezpieczeństwa stanowi jeden z najważniejszych elementów świadczonych usług.

Dajemy gwarancję wypełnienia odpowiednich procedur wymaganych prawem oraz standardami pracy w instytucjach finansowych.

Kompleksowe skorzystanie z oferty naszych usług, włączając organizację konwojów pieniężnych, zapewni Państwu oraz Państwa klientom najwyższą jakość ochrony osób, mienia oraz zasobów informacyjnych.

Zanim rozpoczniemy współpracę, podejmujemy się nieodpłatnie dokonania audytu bezpieczeństwa oraz zaproponujemy optymalizację systemu kontroli.

Dowiedź się więcej na temat usług, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Usługi proponowane dla tej branży

Potrzebujesz WSPARCIA
LION SAFETY SECURITY?
Napisz DO NAS JUŻ DZIŚ:







    Obszar działania

    Działamy na terenie całej Polski. Najedź na wybrany region mapy aby skontaktować się z odpowiednim oddziałem.

    Siedziba główna

    ul. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA
    TELEFON 24h: 734 734 997
    E-mail: pdzido@lionsafety.pl

    Warszawa

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: biuro@lionsafety.pl

    UL. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA


    Płock

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 523
    E-mail: plock@lionsafety.pl

    ul. Józefa Kwiatka 51
    09-400 PŁOCK

    Trójmiasto / Pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 442
    E-mail: trojmiasto@lionsafety.pl

    ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 23
    81-372 GDYNIA

    Kraków / Małopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 846
    E-mail: krakow@lionsafety.pl

    ul. Bociana 6
    31-231 KRAKÓW

    Zachodnio-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: z.pomorskie@lionsafety.pl

    Kujawsko-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: k.pomorskie@lionsafety.pl

    Dolnośląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: dolnoslaskie@lionsafety.pl

    Lubelskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubelskie@lionsafety.pl

    Lubuskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubuskie@lionsafety.pl

    Łódzkie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lodzkie@lionsafety.pl

    Opolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: opolskie@lionsafety.pl

    Podkarpackie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podkarpackie@lionsafety.pl

    Podlaskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podlaskie@lionsafety.pl

    Śląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: slaskie@lionsafety.pl

    Świętokrzyskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: swietokrzyskie@lionsafety.pl

    Warmińsko-mazurskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: w.mazurskie@lionsafety.pl

    Wielkopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: wielkopolskie@lionsafety.pl