Ochrona fizyczna
obiektów

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWE WSPARCIE W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ

Zapewniamy całodobową ochronę fizyczną dla obiektów mieszkalnych, budowlanych, przemysłowych, handlowych oraz użyteczności publicznej. Jako profesjonalna firma posiadamy niezbędne koncesje, a nasi pracownicy są m. in. kwalifikowanymi pracownikami ochrony do świadczenia usług ochrony fizycznej obiektów i mienia.

Najwyższe standardy

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając naszym klientom biznesowym dyskrecję, ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa oraz dbałość o poszanowanie własności.

Nasze usługi świadczone w obiektach mieszkalnych oraz parkingowych dają poczucie bezpieczeństwa osobistego oraz mienia stanowiącego własność indywidualną, jak i ogółu mieszkańców.

Optymalizacja kosztów

W ramach optymalizacji kosztów świadczenia naszych usług, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, ochronę fizyczną łączymy ze zdalnym systemem monitoringu.

Potrzebujesz WSPARCIA
LION SAFETY SECURITY?
Napisz DO NAS JUŻ DZIŚ:







    Obszar działania

    Działamy na terenie całej Polski. Najedź na wybrany region mapy aby skontaktować się z odpowiednim oddziałem.

    Siedziba główna

    ul. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA
    TELEFON 24h: 734 734 997
    E-mail: pdzido@lionsafety.pl

    Warszawa

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: biuro@lionsafety.pl

    UL. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA


    Płock

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 523
    E-mail: plock@lionsafety.pl

    ul. Józefa Kwiatka 51
    09-400 PŁOCK

    Trójmiasto / Pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 442
    E-mail: trojmiasto@lionsafety.pl

    ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 23
    81-372 GDYNIA

    Kraków / Małopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 846
    E-mail: krakow@lionsafety.pl

    ul. Bociana 6
    31-231 KRAKÓW

    Zachodnio-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: z.pomorskie@lionsafety.pl

    Kujawsko-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: k.pomorskie@lionsafety.pl

    Dolnośląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: dolnoslaskie@lionsafety.pl

    Lubelskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubelskie@lionsafety.pl

    Lubuskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubuskie@lionsafety.pl

    Łódzkie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lodzkie@lionsafety.pl

    Opolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: opolskie@lionsafety.pl

    Podkarpackie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podkarpackie@lionsafety.pl

    Podlaskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podlaskie@lionsafety.pl

    Śląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: slaskie@lionsafety.pl

    Świętokrzyskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: swietokrzyskie@lionsafety.pl

    Warmińsko-mazurskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: w.mazurskie@lionsafety.pl

    Wielkopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: wielkopolskie@lionsafety.pl