Patrole interwencyjne

Wyszkoleni pracownicy

Patrole Interwencyjne Lion Safety Security to dwuosobowe załogi wyszkolonych, o odpowiednich warunkach psycho-fizycznych do realizacji działań monitorujących i interwencyjnych.

Nasze Załogi Interwencyjne dbają o ochronę osób i mienia na terenie chronionych obiektów w formie sprawdzenia stanu bezpieczeństwa lub bezpośredniej interwencji.

Pracownicy patrolu posiadają uprawnienia do stosowania środków przymusu bezpośredniego. Patrole interwencyjne w trakcie swoich działań współpracują z policją.

Potrzebujesz WSPARCIA
LION SAFETY SECURITY?
Napisz DO NAS JUŻ DZIŚ:







    Obszar działania

    Działamy na terenie całej Polski. Najedź na wybrany region mapy aby skontaktować się z odpowiednim oddziałem.

    Siedziba główna

    ul. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA
    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: pdzido@lionsafety.pl

    Warszawa

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: biuro@lionsafety.pl

    UL. RENESANSOWA 5A
    01-905 WARSZAWA


    Płock

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 523
    E-mail: plock@lionsafety.pl

    ul. Józefa Kwiatka 51
    09-400 PŁOCK

    Trójmiasto / Pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 442
    E-mail: trojmiasto@lionsafety.pl

    ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 23
    81-372 GDYNIA

    Kraków / Małopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    Biuro: 577 890 846
    E-mail: krakow@lionsafety.pl

    ul. KARMELICKA 57/1
    31-128 KRAKÓW

    Zachodnio-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: z.pomorskie@lionsafety.pl

    Kujawsko-pomorskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: k.pomorskie@lionsafety.pl

    Dolnośląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: dolnoslaskie@lionsafety.pl

    Lubelskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubelskie@lionsafety.pl

    Lubuskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lubuskie@lionsafety.pl

    Łódzkie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: lodzkie@lionsafety.pl

    Opolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: opolskie@lionsafety.pl

    Podkarpackie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podkarpackie@lionsafety.pl

    Podlaskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: podlaskie@lionsafety.pl

    Śląskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: slaskie@lionsafety.pl

    Świętokrzyskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: swietokrzyskie@lionsafety.pl

    Warmińsko-mazurskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: w.mazurskie@lionsafety.pl

    Wielkopolskie

    TELEFON ALARMOWY 24h: 734 734 997
    DZIAŁ HANDLOWY: 603 608 685
    E-mail: wielkopolskie@lionsafety.pl